קצת על הצוותזיו שמואלייליד 1971 נשוי ואב לשני בנים
בעל תואר B.Sc. בהנדסת חשמל מהטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
eMBA בי"ס לניהול ע"ש רקאנטי באוניברסיטת ת"א
מדריך כושר מוסמך ע"י שיאים המרכז להסמכה בספורט ותנועה באוניברסיטת ת"א.
 CrossFit Level 1 (CF-L1) Trainer
CrossFit Olympic lifting Trainer

אחרי כ-18 שנים של עבודה כמהנדס וכמוביל צוותים בחרתי להקדיש מזמני לתחום האהוב עלי, הכושר. לאורך כל חיי ובמקביל לעבודתי הייתי פעיל ואהבתי ספורט, והתנסיתי בתחומים רבים ומגוונים כגון ג'ודו, ריצה, רכיבה על אופניים בשטח ובכביש, חתירה בקיאקים ימיים ועוד. תמיד הצבתי לעצמי מטרות ויעדים בתחום, תמיד חיפשתי את הדבר המעניין והמאתגר הבא.  בשנתיים האחרונות התאמנתי עם עידו פורטל ולמדתי ממנו רבות על אימון פיתוח כוח ותנועתיות. כן השתתפתי בסדנאות רבות, כולל אימון פונקציונאלי קטלבלס.
אני מביא עימי ניסיון חיים עשיר ומגוון, והרבה רצון ויכולת שצברתי במשך הזמן כאיש משפחה, כאב, כמהנדס, כמנהל וכאיש ספורט. אני רואה באימון אמצעי לשיפור איכות החיים שלי ושל האחרים, ומאמין שכשנותנים משהו, מקבלים משהו אחר בתמורה. אני מאמין שאוכל ללמוד וללמד, לשפר ולהשתפר. אני מאמין בעבודה קשה ואינטנסיבית, בשיפור מתמיד ובגיוון האימון כדי לאתגר את הגוף. אני דוגל בשיפור היכולות היומימיות ע"י איתגור תנועתי.


וולטינסקי דני  

יליד 1960 אב לשני בנים 
מאמן הרמת משקולות אולימפיים מוסמך ע"י ביה"ס למאמנים של מכון וינגייט 
הנדסאי תעשייה וניהול 


בגיל 37 פרשתי מפעילות תחרותית בתחום הרמת המשקולות לאחר 22 שנות פעילות , בשנות ה70 אלוף ישראל לנוער ושיאן ישראל , ובשנות ה80 אלוף ישראל 6 שנים ברציפות ,כחבר בנבחרת ישראל הבוגרת ייצגתי את ישראל בתחרויות בינ"ל רבות. 
לאחר פרישה מפעילות תחרותית עברתי לעסוק באימון חדרי כושר, אימון כוח מתפרץ לספורטאים תחרותיים ואימון הרמת משקולות אולימפית באגודות ספורט תחרותיות , בפיתוח ספורטאים והכנתם לאליפות לאומיות ובינלאומיות חשובות .
במקביל לאימון ספורטאים שימשתי במשך מספר שנים כיו"ר הועדה המקצועית של איגוד הרמת המשקולות בישראל ובכלל זה חבר הועדה המארגנת של ארגון ואירוח תחרויות בינלאומיות כגון : אליפות הים התיכון ב2011 , אליפות אירופה לנוער 2012 באילת , ואליפות אירופה בוגרים 2014 בתל-אביב .
אחרי שנים רבות של פעילות כספורטאי וכמאמן ,של לימוד אין סופי ופיתוח מיומנויות בחוגים והשתלמויות בארץ ובעולם אני מביא איתי את כל הניסיון הרצון והיכולת לפתח ספורטאים בכל גיל ולכל מטרה , אם למטרה תחרותית , פיתוח כוח , או כושר גופני כללי .

 

אילת מרום

ילידת 1974, נשואה ואם לשניים.
תואר דוקטור לרפואה (MD), הפקולטה לרפואה, הטכניון- מכון טכנולוגי לישראל, חיפה.
תואר מוסמך באפידמיולוגיה (MPH), הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות, אוניברסיטת חיפה.
מדריכת כושר גופני ובריאות ומדריכה לאימון קטינים במכוני כושר, מכון וינגייט.
Strength and conditioning specialist, Poliquin certified Level 1, PICP.
מדריכה למחול אירובי ועיצוב הגוף, מכון וינגייט.

מאז שאני זוכרת את עצמי עסקתי בספורט. בילדות נחשפתי להתעמלות מכשירים באופן תחרותי וטניס באופן חובבני, ובגיל ההתבגרות נחשפתי לעולם הכושר. ראשית התעסקתי במחול אירובי ועם השנים נחשפתי יותר ויותר לעבודה אנאירובית. תחילה עם משקולות ומכונות ובהמשך, עם היכרותי עם  עידו פורטל, נחשפתי לעבודה בטכניקות שונות לפיתוח כוח ומיומנויות תנועתיות אחרות. עם עידו עבדתי באופן אישי מספר שנים וממנו ספגתי את מירב אמונותיי, כפי שהן מתבטאות באופן אימוניי בהווה.
כאמור, למדתי רפואה ועסקתי בכך בצבא כעתודאית, אך ליבי הוביל אותי לעסוק, באהבתי הראשונית. אני רואה באימון כלי להפצת הידע שצברתי על מנת לעזור לאנשים אחרים להבין, מהי מהותו של גוף בריא. גוף שמתפקד יומיומית עם מינימום של מגבלות תנועתיות וחיוניות מרבית. אני מאמינה בעבודה קשה ומאתגרת כל אימון מחדש, אשר מביאה לתוצאות. אשמח לראות, כמה שיותר אנשים, שבאים בראש פתוח, ומוכנים לקבל רעיונות חדשים ולעיתים מנוגדים, למה שהאמינו בו עד היום.