קצת על Magma-Fit


Magma-Fit  סטודיו לאימוני כושר אישיים ובקבוצות קטנות.אצלנו המבחן הוא מבחן התוצאה, תוך שימת דגש על גיוון מכל הבחינות: תוכניות אימון בהתאמה אישית, כלי אימון, מרכיבי כושר בדגש על פיתוח כוח, גמישות ותנועתיות, שיעזרו לך להשיג את המטרה, שהצבת בפניך.

Absorb what is useful, discard what is not, add what is uniquely your own! - Bruce Lee
בקיצור, אם זה לא עובד, צריך לשנות..

אצלנו במגמה-פיט שמים דגש מיוחד על טכניקה ושליטה בתנועות בסיסיות נכונות. אתה תקבל את התוצאות כי אנחנו שמים לב לפרטים.

התכנית אצלנו במגמה-פיט בנויה על הדרגתיות ומתאימה לכל האדם, ללא קשר לגיל או לרמת כושר גופני. אנחנו מתחילים באימון ברמה מתאימה לחוויה שלך. משם, אתה תמשיך לגדול.במה אנחנו ייחודיים? מדוע עליכם להתנסות אצלנו?

אנחנו מאמינים כי על האימון לשפר את איכות חיינו ביום יום, וזאת הסיבה שבמגמה-פיט דוגלים באימון המשלב פיתוח כוח לצד גמישות, תוך תשומת לב לתנועתיות מגוונת המאפשרת לנו לנוע בחן ולהיות מוכנים לכל פעילות הנקרית על דרכנו בחיי היומיום. האימון הוא סודוקו גופני המשלב אלמנטים שונים מתחומים שונים, באמצעות כלים מגוונים מתחומים רבים, העומדים לרשותנו. אנו חוקרים ומתפתחים כל הזמן ומתאימים את שיטות האימון ללא הפסק, על מנת להבטיח מקסימום תועלת ותוצאות. בקבוצות שלנו האימון מותאם אישית, על פי יכולת המתאמן. אצלנו תמצאו קהילה תומכת ומקשיבה. האימונים שפותחו ע"י הצוות המקצועי מתקיימים אצלנו בסטודיו.  


עשרת הדיברות שלנו:

1.      אימון מטרתו שיפור! כל אחד, בכל רמה, יכול להשתפר!
שיפור התיפקוד היומיומי על ידי ביצוע שינויים שמקדמים למטרה המתחדשת ומאתגרת כל פעם מחדש.

2.      אנו מאמינים באימון אישי ובתוכנית פרטנית, המתאימים ליכולות של המתאמן ומוציאים ממנו את המקסימום האפשרי גם במסגרת האימון הקבוצתי. אצלנו האימון הקבוצתי אינו המוני, וכולל התיחסות אישית לפי צרכי המתאמן הבודד.

3.      תנועה ותנועתיות נמצאות בראש הפירמידה! אנו דוגלים בתנועה ובאתגור תנועתי מתמשך, מעין סודוקו גופני, במטרה להגדיל את מגוון תבניות התנועה להן הגוף מסוגל בכל קבוצות הגיל. היכולת לזרום ולנוע בחן מקנה תחושת חופש. להיות בעל יכולת תנועה, פירושו לנוע בחופשיות באמצעות כוח, ולא בלעדיו. אימוני כוח אינם מילה גסה; ההפך הוא הנכון. 

4.      הכול בראש! לכן, תמיד לחשוב חיובי ולחלק כל יעד למטרות קטנות ואפשריות, שמקדמות אתכם אליו ואל אותו חיוך של הצלחה!

5.      No Pain No Gain
אין קיצורי דרך ואין תחליף לעבודה קשה. תירוצים הם לעצלנים. אין דבר העומד בפני הרצון, אך על כל אחד לקחת אחריות על עצמו ולפעול כדי להילחם בגורמים שמעכבים אותו. זו מלחמה יומיומית, אך בסופו של דבר משתלמת.

6.      איננו מתעלמים מבעיות, אלא מנסים להשתפר בנוכחותן, ועם הזמן שוכחים מקיומן. אל תגידו ״לא יכול/ה״ או ״זהו אימון יתר״.... אלא בואו לנסות. אל תוותרו לעצמכם!

7.      יש ללמוד להבחין בין עיקר לטפל בחיים. העיקר הינו השאיפה לבריאות ולאושר. הטפל הוא ההתעסקות במותרות ובצריכת יתר. הדאגה לגוף היא אורח חיים ומצריכה עקביות. היא אינה מסתיימת ברגע שסיימתם אימון.

8.      אצלנו תמצאו קהילה תומכת ודוחפת, קהילה של אנשים שאכפת להם, אנשים מיוחדים שעוזרים אחד לשני באימון ובשמירה על תזונה נכונה, והופכים עם הזמן לחברים לחיים.

9.      אימון גופני פונקציונלי מכין אותנו להתמודדות עם חיי היומיום. אנו במגמה-פיט מאמינים שצריך לשאוף גם אל מעבר לכך.

10.  ארגז הכלים שלנו עשיר בכלים ישנים וחדשים הכוללים משקולות, קטלבלס, אלמנטים מעולם ההתעמלות, מתח, מקבילים, טבעות ועוד, כולם משלימים זה את זה.


האמינו בעצמכם. אנו מאמינים בכם. ביחד איתנו המאמץ ישתלם!